Українські військкоми знайшли “золоту жилу”: прийшли перевіряти молодь на гучну тусовку у нічний клуб

Новини

Українські військкоми навідалися до одного з харківських клубів у пошуку потенційних призовників. Про це свідчать ролики, зняті відвідувачами закладу та опубліковані в одному з телеграм-каналів Харкова.

В Україні триває повномасштабна війна, а водночас і заклик військовозобов’язаних громадян на службу. Співробітники військкоматів вручають повістки у найнесподіваніших місцях, наприклад, на зупинках, у торгових центрах чи просто серед вулиці. Також у пошуку потенційних призовників почали заглядати до клубів. znaj.ua

Так, до одного з харківських клубів навідалися військкоми. Очевидці зняли на смартфон, як люди у військовій формі змусили вимкнути музику, включили у приміщенні звичайне світло та почали перевіряти у всіх відвідувачів документи. Також деяким вручали “запрошення” до центрів комплектування.

Варто зазначити, що в умовах воєнного стану такі заходи є законними. При цьому інциденти із роздачею повісток у клубах вже відбувалися неодноразово. Насамперед такі дії військкоми проводять для уточнення даних військовозобов’язаних.