В Україні вдруге розбили підрозділи армії РФ з Бурятії, які чинили звірства на Київщині: ліквідовано начальників розвідки та артилерії

Новини

В Україні вдруге за час повномашстабної війни з Росією розбили 37 окрему мотострілецьку бригаду з Бурятії, яка входить до 36 загальновійськової армії ЗС РФ. Саме цей підрозділ навесні цього року перебував у Київській області та причетний до скоєння військових злочинів у населених пунктах пристоличного регіону.

Під час відступу з Київщини 37 омсбр втратила понад 700 військовослужбовців пораненими та вбитими, зараз же доукомплектовану та перекинуту на схід України бригаду ЗСУ розгромили ще раз. Про це повідомляє Telegram-канал “Досьє шпигуна”.

“Для особового складу 36 загальновійськової армії Східного військового округу ЗС РФ участь у “спеціальній військовій операції” дається дуже важко. У березні-квітні підрозділи армії, зокрема 37 омсбр (в/ч 69647, Бурятія) перебували в Київській області. За повідомленнями українських ЗМІ, при відході з села Макарів Київської області, бригада втратила понад 700 військовослужбовців пораненими та вбитими. Пізніше, після доукомплектування частини, їх було перекинуто на позиції ЗС РФ на сході України”, – повідомляє канал.

На початку жовтня 37 омсбр і 35 зенітної ракетної бригади, що також дислокується в Бурятії і входить до складу 36 загальновійськової армії, чекали на нові серйозні втрати.

“В одну з ночей позиції 37 омсбр і 35 зенітної ракетної бригади (в/ч 34696, Бурятія) були обстріляні українською армією з РСЗВ HIMARS. В результаті були знищені пункти польового управління бригад. У 37 омсбр: начальник розвідки – Барабанщиков (загинув); начальник артилерії – Гатаулін (загинув); старший офіцер – Палічук (загинув); начальник управління зв’язку – Кий (поранений). У 35 зрбр поранено трьох невстановлених офіцерів”, – констатують втрати серед офіцерського складу автори каналу.

Даних про втрати внаслідок удару ЗСУ серед рядового складу зазначених підрозділів канал не наводить.