Вбив усю родину і викликав таксі: суд поставив крапку в страшній справі, яка сколихнула Україну

Новини

Житель Вінниці позбавив життя свою матір, колишню дружино та двох своїх діточок 3 та семи років. Страшний злочин стався 31 грудня 2018-го року, але тільки тепер, схоже, в справі поставили крапку, пише Politeka.net.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, прокурори відстояли у Верховному Суді довічне ув’язнення для жителя Вінниці, який вбив свою родину.

Ухвалу Вінницького апеляційного суду залишено без змін, а касаційну скаргу засудженого – без задоволення.

«Прокурори у судах всіх інстанцій довели, що у грудні 2018 року він позбавив життя матір, колишню дружину та двох своїх дітей – 3-річної доньки і 7-річного сина», – йдеться у повідомленні.

Потерпілі проживали разом у квартирі засудженого у м. Вінниця, а він – окремо. При зустрічах, коли чоловік приходив до колишньої родини, виникали конфлікти.

«Під час чергової сварки засуджений почав душити колишню дружину, наніс їй множинні удари слюсарським молотком. Аналогічні дії вчинив стосовно матері та малолітніх дітей.

Щоб приховати сліди злочину та відвести від себе підозри, чоловік намагався зімітувати розбійний напад: розкидав речі й документи потерпілих по квартирі, вхідні двері залишив відчиненими», – розповіли в прокуратурі обставини злочину, який приголомшив всю Україну.

Потім зловмисник поїхав на таксі до іншої частини міста, де позбувся молотка. Знаряддя вбивства він викинув на смітник.

Коли повернувся до квартири, побачив, що про його злочин досі нікому не відомо, тому він викликав «швидку», імітуючи розпач та нерозуміння ситуації.

«На місці лікарі констатували смерть двох жінок і хлопчика. Дівчинка померла за кілька годин у медзакладі», – повідомили в прокуратурі.

Додамо, після вбивства чоловік намагався вдати з себе психічно хворого, але експертиза визнала його осудним. Захисники потерпілих тоді розповідали, що чоловік не надто кається.

«З його поведінки, ставлення до цивільного позову, який він зовсім не визнає, він вважає, що він не заподіяв моральної шкоди. Смерть чотирьох людей – це зовсім нічого. Він казав, що кається, але це каяття уявне, не щире», – цитувало ТСН адвоката.

Мотивом вбивства за версією слідства стала інша родина Анатолія. В нього була коханка і спільна з нею дитина.