Військові повідомили добрі новини з Бахмута: “Вдалося вибити ворога з…”

Новини

Найприорітетнішою задачею є утримання саме дороги, яка є єдиною для сполучення Бахмута.

Про це повідомив екскомандир полку , майор ЗСУ Максим Жорін.  politeka.net

“Помітно те, що перед ворогом поставили задачу до 9 числа будь-якою ціною захопити Бахмут. Але в них це не виходить, не дивлячись на те, що вони кидаються силами і ми розбиваємо їх.

Якщо говорити про обстановку на даний момент, то вона дуже складна. В самому місті надзвичайно важкі бої. Дуже важливо те, що за останні дні в місті нашими силами було утримано абсолютно всі позиції. Були організовані зустрічні атаки, під час яких розбивався потенціал наступу ворога.

Бахмут, фронт, Донбас

Що стосується ситуації навколо міста, то на півночі Бахмута найприорітетнішою задачею є утримання саме дороги, яка є єдиною для сполучення, евакуації, підвозу, забезпечення та всмх подібних речей. Ворог це розуміє і теж намагається захопити позиції. Іноді їм це вдається, але на короткий час – їх одразу вибили і відбросили від цієї дороги.

На півдні Бахмута є навіть трохи гарних новин. Нашим підрозділом за останні пару днів вдалось вибити ворога з деяких його позицій, успішно захопити їх і на даний момент утримувати”, – каже Максим Жорін.