ЄВГЕН КОШОВИЙ РОЗЧУЛИВСЯ, ГОВОРЯЧИ ПРО ЗМІНИ У ЗЕЛЕНСЬКОМУ: “ЦЕ ЗАСМУЧУЄ”

Новини

Гуморист та президент товаришують протягом 17 років.

Художній керівник Студії “Квартал 95” Євген Кошовий розповів про зміни, які помітив під час президенства у своєму другові Володимирі Зеленськомуtsn.ua

Кошовий та Зеленський товаришують протягом 17 років і підтримують зв’язок й зараз. Нині друзі більше переписуються. В інтерв’ю Олексію Суханову для його YouTube-програми “Говорить Суханов” Кошовий розповів про зміни у Зеленському після того, як він став президентом:

“Він іноді каже неправду, що він спить. Тому що це все видно. Якщо людина навіть 2-3 години не позакриває очі, це все видно. Він навіть не усміхається. Тобто усмішка з його обличчя зійшла, але почуття гумору він не втратив. Коли переписуємося, іноді таке буває, напише щось таке, що я думаю: “О, ти в формі, брате”. Це змінилося. І це так, трошки, засмучує. Тому що бачити людину 17 років яка усміхається і разом з нею ти ржеш без втоми. А тут таке. Він став такий, як сталь. Як залізо. І коли бачиш його інтерв’ю, коли він зустрічається зі світовими лідерами, то такий, дорослий лідер своєї нації”, – сказав з сумом у голосі Кошовий.

Також він відповів, чи вважає, що після президентства Зеленський зможе повернутися до своєї попередньої діяльності:

“По-перше, я думаю, що його не відпустять, саме українці. По-друге, думаю, що після такого повернутися до минулої своєї професії дуже складно буде”, – висловив думку Кошовий.