Загинув у бою під Бахмутом: воїн з Прикарпаття віддав життя за Україну

Новини

Внаслідок бойових дій 11 травня 2023 року загинув військовослужбовець Ярослав Тимонін із Прикарпаття. Він був мобілізований в армію у вересні 2022 року і служив у гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірничо-штурмової роти однієї з військових частин ЗСУ.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Калуської міської ради. Український захисник загинув під Бахмутом.

Згідно з повідомленням, 30-річний житель Калуша Ярослав Тимонінбув призваний до армії у вересні 2022 року та служив у гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірничо-штурмової роти однієї з частин ЗСУ.

Ярослав Тимонін загинув на Бахмутському напрямку внаслідок мінометного обстрілу військ РФ

“Значну частину зі всього часу служби Ярослав разом з побратимами провів у найгарячіших точках війни з окупантом…На превеликий жаль, 11 травня на Бахмутському напрямку наш Герой загинув. Це трапилось під час ведення бою з ворожими військовими формуваннями. Мінометний обстріл окупанта став фатальним для Ярослава Тимоніна. Наш Захисник з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народу та державі. І сьогодні наша уся громада у невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого Героя. Висловлюємо співчуття родині Ярослава Тимоніна у цій непоправній втраті…” – йдеться в повідомленні.

Загинув у бою під Бахмутом: воїн з Прикарпаття віддав життя за Україну