Запишіть телефон: маленьким українціям почали видавати зимовий одяг – як отримати

Новини

Чимало українців були змушені рятуватися від окупації чи виїжджати із зони активних бойових дій без необхідних речей. Вже скоро зима, а у багатьох внутрішньо переміщених осіб (ВПО) дітей немає теплого зимового одягу. У низці регіонів уже почали видавати ВПО комплекти теплого одягу, повідомляється в Telegram-каналі Мінреінтеграції.

ЮНІСЕФ спільно з Мінреінтеграції продовжують забезпечувати теплим одягом дітей внутрішньо переміщених осіб віком до 14 років.

Такі комплекти дитячого одягу для холодної пори року підходять як дівчаткам, так і хлопчикам. Вони складаються з куртки, светра або світшота, термобілизни, штанів, шкарпеток, чобіт, шапки, шарфа та рукавичок.

Першу партію з понад 4 тис. наборів відправили для дітей з Харківщини. Потім дитячий одяг передали на Кіровоградщину (понад 8,3 тис.), Дніпропетровщину (більш як 16,6 тис.), Миколаївщину (понад 1,7 тис.), Житомирщину (більше ніж 2,3 тис.), Одещину (понад 4,8 тис.) та Хмельниччину (більш як 1,1 тис. комплектів відповідно).

Цей гуманітарний проєкт не зупиняється, і вже незабаром набори дитячого одягу прямуватимуть і до інших областей України у кількості відповідно до поданих заявок.

Нагадаємо, щоб подати заявку на отримання комплекту, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48 або до Офісу Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39.

Джерело