Землю накриє потужна магнітна буря: чим небезпечна і як покращити самопочуття

Новини

Уже цього тижня, у середу, 26 липня, Україну накриє чергова магнітна буря. Вона буде досить потужною і може особливо вплинути на метеозалежних та людей із хронічними захворюваннями.

OBOZREVATEL вирішив нагадати українцям, чим небезпечне це явище та як знизити його негативний вплив. Загалом цього місяця очікується ще два спалахи на Сонці, окрім 26 липня, дводенна магнітна буря накриє Землю також 30-31 липня.

Фахівці попереджають, що у людей можуть виникнути апатія, тривога, дратівливість і невизначеність в ухваленні рішень. Окрім того, у метеозалежних людей може зрости схильність до утворення тромбів, підвищитися артеріальний тиск і посилитися мігрень. На період магнітної бурі краще відмовитись від фізичних навантажень, виділити час для відпочинку, приймати теплі трав’яні ванни, пити більше води.
Землю накриє потужна магнітна буря: чим небезпечна і як покращити самопочуття

Також у такі дні варто проявити максимальну обережність за кермом, уважно поставитися до самопочуття, за можливості відкласти далекі поїздки, важливі переговори і зустрічі.

Які симптоми можуть виникнути під час сильної повітряної бурі:

– нудота та блювота;
– головний біль та запаморочення;

– підвищений тиск;

– біль у серці, м’язах, суглобах чи животі;

– загальна слабкість та втома;

– безсоння;

– загострення хронічних хвороб.

Для мінімізації негативного впливу підвищеної сонячної активності, дотримуйтесь простих правил:
– проводьте більше часу на свіжому повітрі у дні магнітних бур. Винятком стає тільки обідній період (12-16 годин), коли під сонячними променями краще не перебувати;

– обмежте вживання важкої їжі, а також шкідливі звички (куріння, алкоголь);

– включіть до свого раціону більше води, свіжих фруктів, овочів і ягід;

– уникайте підвищених фізичних і розумових навантажень, перевтоми, стресу;

– магнітні бурі можуть загострити хронічні захворювання. У разі потреби, візьміть з собою ліки, які можуть стати в нагоді.

Магнітна буря – природне періодичне явище, яке виникає внаслідок збурення магнітного поля Землі. Вплив на магнітосферу нашої планети має Сонце.