Жінка живе у найвіддаленішому селі у світі і літає понад 300 км, щоб забрати їжу на виніс – фото

Новини

Вона все своє життя прожила далеко від цивілізації.

Жінці, яка живе в одному з найвіддаленіших сіл світу, де немає ні магазинів, ні ресторанів, доводиться летіти за понад 300 км, щоб купити їжу на виніс.

Про це пише Mirror. tsn.ua

25-річна Саліна Олсворт прожила в Порт-Олсворті, Аляска, США, все своє життя після того, як її прабабуся і дідусь, Бейб і Мері Олсворти, переїхали туди в 1940-х роках.

Єдиний спосіб дістатися до села — на невеликому літаку, тому що там немає ні доріг, ні супермаркетів, ні лікарень, ні пабів, а найближче місто, Анкорідж, розташоване за годину їзди. Його населення становить лише 186 осіб, а у туристичний сезон воно збільшується приблизно до 400 осіб.

Саліна Олсворт / Фото: Salina Alsworth / SWNS / ©

Сім’я Саліни керує курортом Lake Clark Resort, який щороку відвідують сотні відвідувачів. Чоловік жінки, 23-річний Джаред Річардсон, гід-рибалка, був одним із багатьох туристів, які відвідують село.

Пара познайомилася, коли Джаред працював на курорті. Пропрацювавши декілька днів в Анкориджі, Саліна захотіла подарувати чоловікові щось особливе, коли повернеться додому.

Саліна Олсворт з чоловіком / Фото: Salina Alsworth / SWNS / ©

Вона взяла італійську їжу на виніс, щоб вони з Джаредом могли влаштувати побачення.

Саліна сказала: “Спільнота Port Alsworth була заснована моїми прабабусею та дідусем. Тут мешкає п’ять поколінь нас. Це дуже віддалене місце для життя – сюди немає доріг. Єдиний спосіб дістатися сюди — невеликим літаком. Мені подобається простота життя тут. Ви можете спостерігати, як лосі бігають вашим садом або ведмеді плавають в озері. Я працювала в Анкориджі чотири дні, летіла додому та хотіла привезти щось особливе. Все це того вартувало, оскільки у нас із нареченим було найкраще побачення за вечерею на нашому ганку — політ на літаку того вартував”.

У селі немає ресторанів та магазинів / Фото: Salina Alsworth / SWNS / ©

У 1940-х роках людей запросили жити на Аляску до садиби.

Бейб і Мері повинні були довести, що вони можуть жити самостійно, а натомість уряд надав їм землю. Прабабуся і дідусь Саліни були двома з перших людей, які жили в Порт-Олсворті, тому село названо на їхню честь.

Мешканці покладаються на найближче місто, Анкорідж, для постачання, до якого може складно дістатися — залежно від погодних умов.

Саліна сказала: “Сніг та туман є важливим фактором, тут немає лікарень. У нас є невелика клініка, в якій роблять основні речі, але якщо у вас є дитина чи вам потрібна операція, вам потрібно дістатися туди літаком. Єдиний магазин, який ми маємо, — це наш маленький сувенірний магазин на курорті моєї родини. Тут немає театрів, барів та ресторанів. У нас дві кав’ярні, але вони єдині у місті. Зима — дуже складний час, ми так віддалені, і все, що походить від літаків, снігових бур та туману, є для нас справжньою проблемою. За певних погодних умов можуть літати лише певні типи літаків – ви можете прожити до тижня без літаків”.

Саліна з чоловіком / Фото: Salina Alsworth / SWNS / ©

Попри безліч проблем, Саліна сказала, що не планує переїжджати зі своїм чоловіком.

“Я дуже вдячна, що знайшла чоловіка, який хоче тут жити. Ми зустрілися на курорті моєї родини та одружилися у травні 2020 року. Він у захопленні від способу життя на Алясці — ми сподіваємося отримати власну ділянку землі та збудувати власний будинок”, – поділилася жінка.