ЗСУ близькі до великого прориву на фронті, який відкине росіян на 64,5 км, – ЗМІ

Новини

Обвалення російської лінії оборони біля Кремінної буде важким ударом для російської армії, упевнений експерт Інституту стратегічних досліджень Майкл Кларк.

Біля Кремінної та Сватового ЗСУ близькі до великого прориву, який відкине російські війська на 64,5 км назад. Прорив української армії обрушить всю лінію оборони росіян. Про це у коментарі британській телерадіокомпанії BBC заявив експерт Інституту стратегічних досліджень (Велика Британія) Майкл Кларк. dialog.ua

Успіх українського наступу означатиме, що Росія на цій ділянці фронту може практично повернутися до кордонів до 24 лютого, додав Кларк.

“Біля Кремінної та Сватового вони дуже близькі до великого прориву, який відкине російські війська на 40 миль назад до наступної природної оборонної лінії, недалеко від того місця, де фактично розпочалося їхнє вторгнення у лютому”, – підкреслив Кларк.

За словами експерта, раніше в історії під час великих вторгнень на території Східної Європи Наполеон, Гітлер і Сталін кидали у бій свої армії, щоб не залишитися зимувати у холодному зимовому степу. Тепер ця ж проблема постала перед Путіним.

“Ті, хто прагне вторгнутися в іншу країну де-небудь за межами великих євразійських степів, зрештою приречені там перезимувати”, – зазначив він.

Експерт упевнений, що українська армія краще підготовлена та має більшу мотивацію продовжувати наступ, тому очікує, що взимку ЗСУ збережуть тиск на східній ділянці фронту.

Річ у тім, що з Кремінної відкривається пряма дорога на Лисичанськ і Сєвєродонецьк, які ворожі війська брали майже півроку, інформує ресурс New York Times.

Тим часом російські солдати під Бахмутом почали бунтувати проти Москви, записавши відео з образами на адресу начальника Генерального штабу РФ Герасимова.