10 хвилин тому! Лаврова нагнули-потужна відповідь України: скандал в розпалі!Кремль розмазали, браво

Новини

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на слова міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова про нібито готовність РФ обговорювати із Заходом “реалістичні пропозиції” щодо України.

“Єдиною реалістичною пропозицією має бути негайне припинення Росією війни проти України та виведення російських військ із української території за межі кордонів станом на 1991 рік”, – написав у Facebook речник МЗС України Олег Ніколенко.

“Той, хто дійсно прагне переговорів, не знищює енергетичну систему країни, щоб її населення замерзло взимку, не займається масовими стратами цивільних людей, не обстрілює житлові квартали, не оголошує мобілізацію додаткових 300 тис. військовослужбовців, не блокує поставки зернових, не висуває ультиматумів”, – відзначив речник.

Як наголошує Ніколенко, “заява Лаврова про готовність до переговорів є не що інше, як чергова димова завіса, аби виграти час на тлі поразок російської армії”.

“Допоки Росія продовжує скоювати злочини в Україні, відповідь має бути одна – на полі бою”, – підкреслив речник.

“Ми вдячні міжнародним партнерам, які стоять пліч-о-пліч з Україною в її боротьбі за існування. Лише спільними рішучими зусиллями можливо зупинити Росію, яка становить загрозу миру та безпеці не лише Європи, але і світу”, – заявив Ніколенко.

Як повідомляв УНІАН, голова МЗС Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що Путін готовий до переговорів щодо України. За його словами, Москва готова говорити із Заходом, якщо він буде звертатися до РФ “з реалістичними пропозиціями, що спираються на принципи рівноправності та взаємної поваги до інтересів, спрямованих на пошук компромісів та балансу інтересів усіх країн у цьому регіоні”.

Схожу заяву зробив і прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков. Він зазначив, що глава Кремля готовий до переговорів із американським лідером Джо Байденом, але для цього США нібито мають “прислухатися до занепокоєнь Росії щодо гарантій безпеки”.