10 хвилин тому! Прямо на саміті G20: Шольц влупив – Путін в істериці. Ультиматум Кремлю – знищили!

Новини

Директор країни-окупантки Росії Володимир Путін вирішив не їхати на саміт Великої двадцятки на Балі, оскільки він побоюється навали критики з боку світових держав. Щоб зробити крок до миру, Путін повинен вивести війська з України. Мирні перемовини Києва з Москвою повинні проводитися в інтересах України. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Як повідомляє Bild, під час свого виступу у В’єтнамі 13 листопада він пошкодував про те, що Путін не поїде на саміт G20 в Індонезії. Хоча, на думку Шольца, мотивація Путіна зрозуміла – глава Кремля побоюється критики за війну Росії проти України.

“Було б добре, якби Путін поїхав на саміт G20. Але тоді йому довелося б піддати себе всім питанням і всій критиці, яка була сформульована багатьма країнами світу. Напевно, тому його тут немає”, – вважає Шольц.

При цьому канцлер ФРН був би радий, якби Путін все ж прибув на саміт на Балі.

“Я не думаю, що це зміниться в останню секунду. Якщо це станеться, то я повинен бути щасливим”, – сказав глава уряду ФРН.

Крім того, Шольц закликав Путіна вивести війська з України, щоб зробити крок до миру. Майбутні можливі перемовини Києва і Москви повинні проводитися в інтересах територіальної цілісності і суверенітету України.

“Це в жодному разі не перемовини, в яких Росія описує продиктований мир. Швидше, це має стосуватися цілісності і суверенітету України”, – підкреслив Олаф Шольц.