“10 пострілів на одного”: батька та сина позбавив життя побратим, розкрито деталі злочину

Новини

Михайло та Олександр Куцики із Ковеля – батько та син, які з початку вторгнення росії в Україну, стали на захист Батьківщини.

Спочатку повідомляли, що вони загинули на фронті. Та Спеціалізована прокуратура у сфері оборони завершила розслідування та встановила, що бійців убив їх побратим.  politeka.net

Слідство встановило, що молодший сержант у день трагедії був у стані алкогольного сп’яніння. Він увійшов у бліндаж, де спали Михайло та Олександр Куцик. У руках молодший сержант тримав ручний кулемет. З нього боєць зробив понад десять пострілів – близько 10 пострілів на одного із загиблих. Внаслідок цього 48-річний батько та 26-річний син загинули на місці.

Стало відомо також, що обвинувачений чудово усвідомлював, до чого можуть спричинити його дії. Але молодший сержант хотів це зробити, адже в нього довго були неприязні стосунки з Михайлом та Олександром Куциками.

За скоєний злочин йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі чи довічне ув’язнення.

Варто зазначити, що Олександр Куцик воював за рідну землю з 2016 року, проте 2021 року змушений був піти з армії через підірване здоров’я. Коли почалася війна, той не роздумував і одразу пішов добровольцем на фронт.

Його батько Михайло Куцик був приватним підприємцем та захоплювався автомобілями. Він завжди був разом із сином і ходив із ним на бойові завдання.