10-річні сестри-близнючки пішли з дому і не повернулися, рідні просять про допомогу: фото та прикмети дівчаток

Новини

Усіх, кому відомо місцезнаходження цих дівчат, просять негайно повідомити про це.

Поліція повідомила про зникнення двох сестер-близнючок. Їх шукають з вчорашнього вечора. Так, у Чернівцях зникли дві 10-річні сестри, Злата і Кіра Парамонови. Про це повідомила Національна поліція України.politeka.net

За даними поліції, 24 жовтня о 19:00 годин сестри пішли з дому і не повернулися. Вони до цих пір не зв’язались з рідними та не виходять на зв’язок.

Прикмети зниклих сестричок: Кіра – зріст 140 см, худорлявої статури, русяве волосся з білими пасмами та родимка на чолі; Злата – зріст 135 см, довге фарбоване біле волосся.

В день зникнення вони були одягнуті в чорні кофти, рожеві шльопанці. Одна з дівчат була в чорно-білому комбінезоні, а інша в лосини чи широкі зелені штани.

Поліція та рідні просять допомоги у пошуках сестер. Усіх, кому відоме місцеперебування цих дівчат, просять негайно повідомити за номерами телефонів (095)-45-23-046 або на спецлінію поліції “102”.

Важлим є пам’ятати, що в Україні щорічно реєструється приблизно 14 тисяч випадків зникнення дітей. Однак офіційна статистика свідчить, що в 97% із цих ситуацій дітей вдається знайти вже протягом першої доби. У випадку, коли дитина зникла, важливо негайно звертатися до поліції, як наголошують фахівці з ювенальної превенції.