13-річна дівчинка безслідно зникла в Одесі, батьки не знаходять собі місця: фото та прикмети

Новини

В Одесі шукають неповнолітню дівчинку.

Відділом поліції № 4 Одеського районного управління № 1 ГУНП в Одеській області встановлюється місце знаходження Кіри Зеленої, 2010 року народження, яка вчора, 30 травня, пішла з дому і досі не повернулася. politeka.net

Прикмети Кіри: зріст 155 см, середньої статури, темне довге волосся.

Була одягнена у сіру кофту з довгим рукавом, джинси.

“Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження дівчини, просимо повідомити до територіального підрозділу поліції за номерами телефонів 048 779 42 55 або на спецлінію «102»”, – повідомили у поліції.

Раніше повідомлялося, що мешканка Одеси організувала збирання грошей для допомоги окупаційним військам російської федерації. До того ж, вона налагодила канал фінансування бойовиків “ДНР”. Служба безпеки зібрала беззастережні докази ворожих дій одеситки.

Повідомляється, що її двоє родичів у 2016 році вступили до лав терористичного угрупування та воювали проти України. На початку повномасштабного вторгнення обидва бойовики увійшли до складу регулярних підрозділів Південного військового округу з росії та брали участь у захопленні Маріуполя та частини Херсонщини.

Одеситка дізналася, що у підрозділах її родичів низький рівень матеріально-технічного забезпечення, тому вона добровільно організувала для них грошовий збір.