16-річний Сергій вийшов із дому і більше не повернувся, мама просить про допомогу: фото та що відомо

Новини

Вже рік від дитини немає жодних звісток, але родина знає, що Сергій живий – його бачили вже двоє українців.  politeka.net

Поліція встановлює місцезнаходження малолітнього хлопчика. Шістнадцятирічний Сергій Самойлов безвісти зник і ніхто не знає, де він. Про це повідомила Служба розшуку дітей у Фейсбуку . Відомо, що хлопчика бачили двоє людей і підтвердили, що той живий. Поліції, на жаль, не вдалося розшукати його за свідченнями свідків.

Відомо, що у перші дні війни хлопець намагався виїхати з Маріуполя. Він вийшов із дому, взяв ноутбук і після цього не повернувся, не виходив на зв’язок. Вже рік від дитини немає жодних звісток.

“Він узяв із собою рюкзак та ноутбук. Программував з 10 років і пише свої програми. Він у мене розумник… Коли почали стріляти ми ховалися у підвалі. Інтернету, світла та води не було. Син дуже переживав через це і боявся. Не було нічого їсти”, – розповіла невтішна мама хлопчика.

Хлопчик вирішив бігти до знайомого мами в Покровську Донецької області. Сім’я не хотіла залишати будинок, тому хлопчик нічого нікому не сказав і пішов із дому сам.

“Я думала він вийшов погуляти навколо будинку, як це завжди робив, коли обстріл припинявся. Але потім він не повернувся”, – додала мама.

Один із свідків заявив, що бачив хлопчика у Бучачі Тернопільської області. Взимку той начебто приходив колядувати до будинку українця. Другий свідок також зателефонував із Західної України. Він розповів, що бачив Сергія в Мукачеві на території вокзалу. Тоді хлопчик сидів із ноутбуком і щось там читав. Отриману інформацію перевіряє поліція.

Якщо хтось бачив Сергія Самойлова або знає, де він може перебувати, набирайте з будь-якого мобільного оператора короткий номер “Служби розшуку дітей Магнолія” 116 000 (дзвінки на гарячу лінію безкоштовні).