2023 рік буде важким для Криму: любителів рф на півострові чекають великі проблеми

Новини

Після початку контрнаступу та звільнення півострова у любителів росії будуть проблеми.

Вторгнення росії в Україну створило передумови для повернення окупованого Криму. ЗСУ готують операцію зі звільнення півострова від російських солдатів. Після цього почнеться викорінення звідти всього російського.politeka.net

У зв’язку із цим радник голови Офісу президент Михайло Подоляк в інтерв’ю “Радіо Свобода” пообіцяв великі проблеми любителям росії в Криму.

Михаил Подоляк

За його словами, після звільнення півострова там потрібно закрити все російське. Крім того, більше не буде діалогів про те, чи має право людина використовувати російську мову чи ні. Вдома, будь ласка, але на роботі ні.

Михайло Подоляк додав, що росія вже історично залишиться ворогом України. Тому в Криму ніхто не матиме права диктувати “я хочу читати сучасну російську літературу”, “хочу ходити на російські фільми” і таке інше. Якщо у Криму хтось не захоче жити за правилами України, він має добровільно виїхати.

Крим, атака, Саки, вибухи

При цьому насамперед потрібно розібратися із зрадниками та розслідувати справи репресованих українців. А також по можливості, їх звільнити. Тому 2023 буде важким періодом для Криму.

“От як тільки заходимо, по-перше, ми маємо провести розслідування щодо людей, які були репресовані, протягом усіх років окупації. По-друге, з’ясувати хто писав доноси. Я вважаю, що там багато хто має отримати юридичне покарання, за те , що вони змінили паспорт України на російську і були по суті колаборантами, зрадниками”, – вважає Михайло Подоляк.