23-річна обраниця Остапчука “пройшлася” по його колишніх дружинах і оцінила їхню зовнішність

Шоу-бизнес

Катерина чесно відповіла, чи вважає ексдружин свого чоловіка привабливими.

Дружина шоумена Володимира Остапчука, 23-річна Катерина Полтавська, поспілкувалася з шанувальниками і відповіла на запитання, які найбільше їх хвилюють.tsn.ua

Зокрема, фани поцікавилися у Полтавської, чи вважає вона колишніх дружин Остапчука – Христину Горняк та Олену Войченко привабливими. Своєю чергою Катерина зазначила, що зазвичай не відповідає на запитання, які стосуються минулого свого чоловіка, бо вони здебільшого провокативні. Але цього разу зробила виняток.

“Я ніколи не відповідала на запитання, які стосуються минулого Вови, тому що 99% із них – провокативні і несуть негативний характер. Але на це відповім, хоч і не розумію людину, яка його поставила. Так, красиві. У Вови хороший смак на зовнішність”, – висловила свою думку Полтавська.Дружина Остапчука оцінила зовнішність його колишніх / © instagram.com/poka.tya

Зазначимо, що Катерина – третя дружина Володимира Остапчука. До цього він був одружений протягом 13 років з Оленою Войченко, від якої має двох дітей. Після цього рік Остапчук побув у шлюбі з нотаріусинею Христиною Горняк.

Володимир Остапчук з першою дружиною Оленою Войченко / © instagram.com/olenavoychenko

Володимир Остапчук з другою дружиною Христиною Горняк / © instagram.com/vova_ostapchuk

Нагадаємо, раніше дружина Володимира Остапчука Катерина поділилася з фанами радісною звісткою – дівчина відкриває свій салон краси у Києві.