25-річна онука Ніни Матвієнко приголомшила схожістю з нею і поділилася спогадами: “Ніколи не була бабусею”

Новини

У пам’яті Уляни бабуся лишилася молодою, жвавою та життєрадісною.

Старша онука легендарної співачки Ніни Матвієнко, донька Тоні Матвієнко Уляна поділилася зворушливими спогадами про свою бабусю.

На сторінці в Instagram 25-річна Уляна розмістила фото разом з покійною Ніною Митрофанівною і зізналася, що в пам’яті її онуки артистка назавжди залишиться молодою, жвавою та життєрадісною:

“Хто знав – вона ніколи не була бабусею, вона була Ніною і, всупереч всім, вона лишиться Ніною для мене. Не бабусею: молодою, жвавою, веселою, впертою, котра зламала мені руку, котра готувала мені сирники з родзинками, котра заливала мої квіти в кімнаті, котра прала білі речі з чорним і не признавала, котра поливала щоранку двір і протирала підлогу вдома, котра сварилась за брудний посуд, хоч він був помитий зі вчора, котра любила всупереч всім викрутасам і впертості моїх. І ми любимо. Сумуємо дуже”, – написала Уляна.

Дівчина також розповіла, що її бабуся ніколи не боялася експериментів і підтримувала онуку у сміливих ідеях:

“Залікуй і залюби. Завжди не проти селфі в туалеті, завжди не проти нових експериментів, завжди не проти бути собою, завжди не проти взнати нове, завжди не проти розповісти чи довести, завжди не проти навчити чи повчити. Завжди бути собою і не зраджувати своєму! – Ніна Матвієнко Митрофанівна (навіть Т9 виправив похибку, крізь сльози, в прізвищі)”, – написала Уляна.

Окрім того Уляна поділилася знімком, на якому порівняла себе та Ніну Матвієнко на архівному фото у молодості. Варто зазначити, що бабуся та онука дуже схожі між собою.