29-річний онук Софії Ротару зізнався, навіщо втік з України та поспівчував постраждалим: “Новий погляд на життя”

Новини

Євдокименко, якому вдалося залишити Україну, заявив, що був змушений виїхати, щоб розпочати нове життя

На самому початку повномашстабної війни стало відомо про те. що син та онук співачки Софії Ротару – Руслан та Анатолій – намагалися незаконно перетнути кордон України на виїзд. 

Ніхто із зіркового емейства ситуацію так і не прокоментував, але згодом вдалося дізнатися, що онук легендарної співачки таки виїхав до Лондона. Вся справа в тому, що хлопець опублікував кілька фото звідти і навіть встиг співпрацювати з фотографом.

Софія Ротару та Анатолій Євдокименко, фото: sofiarotaru.official / Instagram

Зараз же Анатолій Євдокименко вперше з початку повномашстабної війни та його втечі з країни дав інтерв’ю виданню Deep House London.

Євдокименко, який будує музичну кар’єру під псевдонімом SHMN і якому вдалося залишити Україну, заявив, що був змушений поїхати, щоб розпочати нове життя.

“З початком війни я був змушений залишити країну, щоб розпочати нове життя. Вже понад шість місяців я живу життям справжнього кочівника, яке багато чому навчило мене і дала новий погляд на життя”, – сказав він .

Анатолій Євдокименко, фото: Instagram

Водночас, 29-річний онук Софії Ротару висловив співчуття сім’ям загиблих внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

“Цей рік, безумовно, був найскладнішим роком у моєму житті, але й самим перетворюючим, я маю сказати. Більше того, це був воістину руйнівний та трагічний рік для всього народу України, мої співчуття всім сім’ям, які втратили своїх близьких у розпал цієї війни”, – підсумував артист.