90% жінок все життя носять бюстгальтер неправильно! Сама не вірила, але вона довела мені…

Новини

Ось правильна здоров’я інструкція.

Для більшої частини одягу, який ми носимо щодня, інструкції не потрібні. Ми на автоматі одягаємо штани, блузки, куртки та шкарпетки, і навіть не замислюємося про це. Але щодо бюстгальтера це правило не працює, повідомляє Little Things.

Жінка може довгий час носити незручний ліфчик, і лише випадково дізнатися, що підібрала не свою модель і взагалі неправильно її застібає.

Жінка на ім’я Бріттані Пакнетт нещодавно прикупила бюстгальтер, до якого додавалася інструкція. Одкровення на тему «Як надіти бюстгальтер» змусило її викласти в Twitter інструкцію.

І вона виявилася корисною для всіх жінок, які (виявляється!) та поняття не мали, як правильно одягати бюстгальтер.

Бюстгальтер прийшов з ThirdLove, інтернет-магазину, який продає дизайнерські бюстгальтери і стверджує, що може запропонувати вам модель, навіть не бачачи ваших грудей. Отже, що говорить інструкція:

1. Застібати бюстгальтер потрібно на крайню застібку.

Експерти Town Shop пояснюють, що це пов’язано з тим, що матеріал розтягуватиметься з часом, а носіння на вільному гачку дозволить вам максимально довго використовувати ваш бюстгальтер.

2. Ремінці мають бути розпущені до максимуму.

Згодом ремінці стануть не такими щільними, і їх потрібно буде підтягнути.

3. Зручний лише правильний розмір бюстгальтера.

Існує хороший простий тест, щоб перевірити, чи підходить вам ваш бюстгальтер. Збираючись купити цей предмет туалету, візьміть з собою бавовняну футболку, що обтягує. Якщо модель вам підійшла, її не видно під футболкою.

4. Задня частина бюстгальтера повинна розташовуватись під лопатками.

Якщо задня частина підскочила вище лопаток, значить, груди занадто важкі, бюстгальтер її тримає погано, і потрібен напівкорсет з еластичного матеріалу, що повторює форму ваших грудей. У нього мають бути широкі бретелі та повні філіжанки з кісточками.

Правильно підібраний за розміром і фасоном ліфчик повністю прикриватиме груди. Вона не випадатиме з нього або відхилятиметься в сторони. Також він не повинен тиснути чи утискати ваші рухи.

Скористайтеся цією інструкцією, щоб носити зручні ліфчики!