“А по Херсону пройтись слабо?: скандальна прикордонниця вразила ганебною поведінкою

Події

На початку січня колишня прес-офіцерка Південного регіонального управління ДПСУ Іванна Плантовська хизувалася у соцмережах яскравими фото з Парижу та з інших курортів.

У своїх соцмережах колишня посадовиця Іванна Плантовська продовжує публікувати фотографії свого розкішного життя.  today.politeka.net

Зокрема, Іванка опублікувала нове відео, демонструючи своє життя у стилі “лакшері” навіть у той час, коли вся країна допомагає постраждалим мешканцям Херсону, а її рідна Одеса знаходиться у зоні ризику екологічної катастрофи через підрив окупантами Каховської ГЕС.

«Я знаю, що зараз знайдуться жіночки, які скажуть, що на мені тона косметики і триста фільтрів, але є одне АЛЕ – вас не врятують навіть ці речі», – підписала Плантовська знімки з чергової фотосесії та іронічно “вколола” хейтерів.

Судячи з геолокації в Інстаграмі – дівчина знаходиться у Варшаві. Плантовська под відео зі зйомки подякувала своєму хлопцю за те, що вона може не згадувати “який сьогодні день тижня”.

“Сьогодні я зловила себе на думці, що я проживаю життя своєї мрії  я не знаю, який сьогодні день тижня, про це думає мій коханий я проходжу курси по веденню блогу, я вдосконалюю англійську, я відвідую спортзал, я просто живу.

Я так давно про це мріяла  я люблю тебе зай, дякую тобі за такі безтурботні і щасливі дні”, – написала експресофіцерка ДПСУ Іванна Плантовська.

“А по Херсону пройтись слабо?”,

“Цій не до Херсона” – пишуть українці коментарях.