“А слабо?”: на Волині чоловік на спір стрибнув у колодязь глибиною 16 метрів, кадри

Новини

У Волинській області чоловік посперечався з товаришем, що стрибне у колодязь завглибшки 16 метрів.

Так, у селі Шельвів Володимирського району чоловік впав у криницю.politeka.net

Місцеві ЗМІ повідомляють, що стався прикрий інцидент через суперечку.

Повідомлення про інцидент надійшло до служби порятунку о 10:42 у четвер, 14 вересня.

“Двоє товаришів за чаркою посперечалися: а слабо? І чоловік стрибнув у колодязь глибиною 16 метрів”, – йдеться у повідомленні.

чоловік на суперечку стрибнув у колодязь глибиною 16 м

На місце події оперативно виїхав черговий підрозділ 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши на місце виклику рятувальники за допомогою спецобладнання дістали чоловіка з глибокої криниці та передали його медикам.

На щастя, чоловік живий та все обійшлося невеликими ранами і переохолодженням через те, що він простояв деякий час по пояс у льодяні воді, допоки його не звільнили рятівники.

чоловік на суперечку стрибнув у колодязь глибиною 16 м

Потерпілого привезли в лікарню Володимира, де стало відомо, що вміст алкоголю в крові чоловіка становив понад два проміле.

Джерело: ТРК «Аверс».

Нещодавно повідомлялося, що на Волині викрито злочинну групу, яка виготовляла фіктивні документи та реалізовувала їх по всій Україні.

Зловмисники, зокрема, виготовляли документи для виїзду за кордон для військовозобов’язаних, посвідчення водія, посвідчення на право керування сільгосптехнікою, тощо.

Організатор злочинного «бізнесу» 60-річний житель Волинської області, до “схеми” він залучив ще 5 осіб. Спільник афериста, який очолив “схему” – посадовець однієї з міських рад Волині.