Акторка Віталіна Біблів про родичку в РФ, яка мешкала на Київщині: “Вона написала, що Маріуполь – постановка”

Новини

У родинному колі української артистки не обійшлося без людей з промитим мозком. 

Відома українська акторка Віталіна Біблів розповіла про свою родичку з Росії, яка колись жила у Василькові на Київщині, а нині у Москві. ТСН

Артистка поділилася, що її гумористичний образ баби Наташі, який вона створила на початку повномасштабної війни, аби підтримати дух українців, не оцінила батькова хрещениця, яка мешкає в російській столиці. Про це Віталіна розповіла у програмі ЖВЛ.

У своїх скетчах Біблів жартує про москалів, що зачепило “руську душу” родички:

“Її це дуже обурило і вона мені написала дуже величезне повідомлення: “А чому ж ти не пишеш, що у вас президент наркоман?”, “А чому ти не пишеш, що це постановка в Маріуполі? Ця ваша театральна постановка”. І я зрозуміла, що там уже настільки все промите, що навіть якщо я буду пояснювати, витрачати свої нерви… Я просто написала, що я бажаю, щоб твоя дитина ніколи не знала, що таке рости без мами, без ручок”, – розповіла Біблів.

Акторка переконана, після усіх жахіть, що росіяни зробили в Україні, примирення з цим народом буде неможливим ще багато років навіть після нашої перемоги. Біблів також для себе вирішила більше не брати участі у проєктах, де працюють росіяни. І не важливо – в кадрі чи ні.