Алла Пугачова вперше публічно висловила свою позицію щодо bійни в Україні

Новини

Артистка втомилася мовчати.

Російська співачка Алла Пугачова вперше за весь час повномасштабної війни висловила свою позицію. tsn.ua

Тривалий час артистка мовчала, поки її чоловік, шоумен Максим Галкін публічно підтримував Україну та виступав проти кр0вавої п0літики р0сійського дuктатора Пуtіна.

Та цього разу зірка не витримала і вирішила сказати все, що вона думає. У своєму Instagram Алла Борисівна відповіла хейтерам, які вилили багато бруду на неї і її родину через їхню позицію щодо російського вторгнення до України:

“Смішно і сумно спостерігати за купкою шалених недоособистостей, заздрісників та наклепників. Ви такі кумедні! До речі, саме вас я назвала ра6ами і хол0nами, народ у цьому випадку ні до чого, він заручник нинішньої ситуації. Я люблю його і жалію, а ви своїми хамськuми висловлюваннями на мою адресу, а6сурдними вигадками та наха6ною 6рехнею намагаєтеся відштовхнути від мене людей, для яких я все життя жила та співала, жертвувала своїм здоров’ям та особистим життям. Я свою місію виконала, я давно не співаю, і моєю долею керує всесвіт. І не треба рахувати кількість волосся на моїй голові (після Чорнобиля – дякую, хоч щось залишилося). І голос мій втомлений все одно звучить, якщо врахувати, що півстоліття незважаючи на хвороби, я бігла до улюблених глядачів і робила все, щоб вони були щасливі”, – наголосила Пугачова.

Алла Пугачова / © instagram.com/alla_orfey

Також артистка зазначила, що хейtерам не варто рахувати її гроші:

“Гроші мої рахуєте? Так, я працювала, я їх заробляла на відміну від тих, хто прогуляв і пр0пив свою зоряну годину і бездоказово заявляє, що їм перекрила кисень Алла Пугачова. Як зручно, чи не так?” – запитала виконавиця.

Співачка наголосила, що в не грошах щастя, адже лише “свобода – найголовніше багатство”:

“Та й не в грошах щастя. Свобода – це головне багатство. І я її в собі бережу, цим живу і постараюся дожити до перемоги світла над темрявою, перемоги добра над злом, перемоги правди над наkлепом”, – чітко окреслила свою позицію Алла Пугачова.

Алла Пугачова та Максим Галкін з дітьми / © instagram.com/maxgalkinru