Ані було 5 рочків, коли тато привів додому тітку Зою. І ніби у них було усе добре, а потім народилися сестрички і все зіпсувалось

Новини

Тітка Зоя вийшла заміж за Анькиного тата на початку 80-х, дівчинці було в той час 5 років, потім народилися погодки сестрички – Маша і Наташа. Пасербиця допомагала мамі-Зої, доглядала за малятами, щось вони разом з жінкою куховарили, в загальному жили нормально, на перших порах.

А ось коли свої ріднульки стали підростати, відносини мачуха-падчерка сильно зіпсувалися. Аня терпіла і намагалася не дратувати Зою, а та (мачуха) всі промашки рідних дочок списувала на Анну. Кілька разів, дівчинка намагалася розповісти ситуацію батькові, але той лише відмахнувся, мовляв розбирайтеся баби самі, мені і без того проблем з вашим забезпеченням вистачає.

Закінчивши 8 класів, Аня вступила в технікум, потім в будівельний інститут. Дівчина вона недурна, тому розуміла, що треба здобувати фах за тією спеціальністю, де швидше можна буде забезпечити себе житлом. Закінчивши вуз, Анні вдалося влаштуватися в будуправління і через п’ять років вона отримала свою особисту житлоплощу. За всіма цими турботами вийшло, що у віці 40 років жінка була фінансово ні від кого незалежна, але без сім’ї.

А ось ідеальні дівчинки, Маша і Наташа – вже обзавелися сім’ями і тітка Зоя дуже пишатися їх вибором. На сімейних святах завжди намагалася підкреслити, які ж розумнички у неї донечки, які ділові зяті, ось на кого Анюті треба рівнятися.

А тут, кілька місяців тому з’ясовується, що Маша з чоловіком набрали таку кількість кредитів, що виплатити не можуть. Зоя з чоловіком давно на пенсії і не працюють. Ні, вони звичайно Марії допомогли, зібрали і віддали свої гроші, тільки це крапля від тих боргів, які наробила парочка.

І ось в скрутному моменті, чомусь згадали про Аньку. Сім’я прекрасно розуміла, що у Анни гроші є, он вона і ремонт шикарний забабахати, і машину поміняла, і відпочивати їздить закордон. На сімейній нараді вирішили звернутися до Анюти, мовляв нехай допоможе сестричці, адже рідні люди, та й ні до чого такі мільйони одиначці, витратить на якусь дурницю і підуть гроші, а тут добра справа – сестру від колекторів врятувати треба.

Вирушила на переговори Зоя, спочатку було все тихо і мирно, але ніяк не вдавалося переконати пасербицю розлучитися зі своїми накопиченнями. Зрозумівши що номер не пройде, мачуха грунтовно наїхала на Аню. Вона виставила молодій жінці рахунок з того часу, коли Зоя зійшлася з батьком Анни і до моменту як пасербиця з’їхала від них (а це більше 10 років).

Анька наїзд витримала, позначилася школа пройдена на роботі, Зойку – вигнала, грошей – не дала ні копійки. Тепер Машку чекають великі неприємності, позики великі, і вже почали капати серйозні відсотки. Днями зателефонував батько, і теж просив зважити на становище сестриці-боржниці, а Аня відповіла йому: «Розбирайтесь там самі, і до мене не приставайте»!

Правильно вона вчинила чи ні, навряд чи хтось відповість. Головне, Аня переконана що вона має рацію.

ДЖЕРЕЛО