“Апокаліпсис почався з України”: Як Паша-“Мерседес” залякував свою паству “гонителями” ПЦУ

Новини

Митрополит УПЦ МП Павло Лебідь (“Мерседес”) під час богослужіння залякував свою паству “апокаліпсисом” і “людьми у священницьких рясах”, які нібито прийдуть оскверняти храми. Так Павло розповідав про нібито наслідки того, що Московський патріархат змушують покинути усі приміщення Києво-Печерської лаври. Про це йдеться на відео з камери відеоспостереження, передають Патріоти України.

З цього митрополит зробив висновки, що з “України починається Апокаліпсис”. “29 березня ми, монахи з понад 200 людей, повинні будемо залишити у Києво-Печерській лаврі свій дім. Внуки революції, вождів, гонителів Церкви Христової сьогодні прикриваються головним.. Мабуть… не мабуть, а точно Апокаліпсис починається з України”, – переконаний піп.

Проте, вважає Лебідь, МП вигнати з лаври не вдасться: “Ми до останнього будемо відстоювати свої права. Ми будемо до останнього відстоювати свої святині…”. “Є люди, які, одягнувши на себе священницький одяг, мріють осквернити все, що можна…”, – почав залякувати Павло свою паству.

Митрополит МП дуже прозоро натякнув, що цими “людьми” є священнослужителі з ПЦУ. “Тут вони осквернили Успенський, Трапезний собори… Вони ганьблять Церкву і ганьблять Христа. Вони ганьблять тих, хто ходить до Церкви”, – відповів Павло.