Арестович підтвердив, що Україна підірвала деякі мости на кордоні з Білоруссю

Новини

Українські захисники вживають заходів оборони заздалегідь

Радник Офісу президента Олексій Арестович підтвердив, що українські захисники дійсно підірвали деякі мости на кордоні з Білоруссю. ТСН

Про це він заявив у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

Арестович запевнив, що загроза вторгнення окупантів з боку Білорусі не збільшилася.

“Нема великого накопичення військ. Чисельність (російського угрупування у Білорусі. – Ред.) радикально не змінюється. Воно поповнюється, але дуже повільно. Ще питання: ті війська, які там тренуються на полігонах, відправлять для нападу на Україну з півночі чи перекинуть на Донеччину. Відповіді нема. 10 тисяч (російських солдатів у Білорусі. – Ред.) – це дуже мало для вторгнення. Треба хоча б 20-25 тис.”, – пояснив Арестович.

За словами радника ОП, українські захисники вживають заходів оборони заздалегідь, адже “ніхто не хоче повторювати помилки початку війни”.

“На початку війни підрив мостів означав би, що Україн провокує війну. А зараз війна вже триває. І це ж наші мости, на нашій території. Якщо вони нам хочуть помститися, хай підривають мости на своїй території”, – каже він.

Арестович певен, що Лукашенко до останнього буде “викручуватися”, щоб не вступити у війну.

Зазначимо, що 16 листопада прикордонний комітет Білорусі повідомив, що Україна підриває мости на кордоні.

“Практично всі мости на Гомельському та Мозирському напрямку висаджені в повітря… Зараз починають підривати всі мости на Волинському напрямку”, — поскаржився представник маріонеткового режиму Лукашенка.