Арестович розповів, що чекати на українців цієї зими: “Кожна родина…”

Новини

Блогер Олексій Арестович розповів про майбутню зиму, яку доведеться пережити Україні

Блогер Олексій Арестович розповів, наскільки складною буде наступна зима. Про це експерт заявив на своєму ютуб-каналі в ефірі з Василем Головановим.  politeka.net

“Кожна сім’я вирішує сама, що їй робити. Мої все в Києві. Наступна зима в Україні буде легшою. Вся справа в тому, що це вдруге, вдруге ми готові. Вони теж готуються, але такої кількості ракет не буде вже”, – розповів експерт.

Як додав фахівець, росія може спробувати кілька разів вразити масштабними нальотами, але не більше. По-друге, у них не лише ракет, а й носіїв менше для одночасного запуску.

Також не варто забувати, що українська енергосистема наразі готова. Хоча фахівці й скаржаться, що не повністю підготувалися до зими, але ще є час підготуватися, а також досвід у енергетиків, який вони набули минулого року.

Вперше Україна впоралася з цією важкою ситуацією, отже і вдруге все вийде. При цьому не варто забувати, що блекаут в Україні на п’ять днів стався не через обстріл, а через непорозуміння, яке сталося. Адже саме той наліт для росіян був дуже нерезультативним, коли стався блекаут.