Арестович розповів, з яких двох областей України путін виведе війська: “Люди зробили свій вибір”

Новини

Мовчання росії про приєднання двох українських областей до свого складу свідчить про їх швидке повернення назад.

Про це заявив колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович .

Арестович вважає, що, спостерігаючи за діями російської федерації, ми можемо цілком вибудувати собі просту робочу гіпотезу, що подумки вони готові віддати нам Херсон та Запоріжжя.

“У мене є сигнал, на який я хотів би звернути увагу. Вони будують залізничну дорогу: мости, які повинні з’єднати Волноваху, Розівку, Маріуполь. Тобто кордон Запорізької та Донецької області з територією росії. Для мене це ознака того, що вони готові віддати Херсонщину та Запоріжчину”.

Ще однією причиною, чому росія вже скоро схаменеться й поверне не своє, Арестович вважає замовчування інформації про нещодавній концерт на честь приєднання цих двох регіонів.

“Тепер варто додати те, що офіційний концерт з приводу приєднання цих регіонів ніяк не був відзначений інформаційно, він був замовчаний. Це наштовхує нас на просту гіпотезу про їхню готовність повернути ці області нам”.

За словами колишнього радника президента, в путіна може бути маса пояснень цій ситуації. Для нього не буде складно вигадати чергову байку про те, навіщо вони приєднали області України собі, а потім від них відмовляються.