Астрологиня назвала три українських міста, які найбільше страждатимуть від ракетних ударів у квітні

Новини

Російська війська у квітні будуть виснажувати ракетними ударами три українських міста.

Астрологиня Яна Тимощук заявила, що квітень буде важким – російський диктатор Володимир Путін “готує нову війну, а саме – на виснаження”.

Про це вона розповіла на своєму Ютуб-каналі. ТСН

Також, за її розкладами, російська війська будуть виснажувати ракетними ударами три українських міста. Це – Запоріжжя, Харків, Дніпро. 

“Готується нова війна Володимира Путіна. Війна йтиме на виснаження. Це новий етап. Можуть збільшитися нові ракетні удари в трьох містах: Запоріжжя, Харків, Дніпро. Будьте пильні і акуратні, особливо ті, хто перебуває на цих територіях”, – сказала астрологиня.

Також вона передбачає, що у квітня буде багато втрат з двох сторін, але українським силам вдасться знищити військову базу і техніку противника.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.