Астрологиня розповіла про становище окупантів на фронті: “У мене таке відчуття, що може бути”

Новини

Астрологиня Поліна Павлова повідомила, що на Херсонському напрямку найближчим часом великих рухів не буде, а найгарячішим залишиться Донбас, де росіяни можуть піти ва-банк.

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз». main.politeka.net

Лівобережжя Херсонщини – це нагальне, те, за що болить дуже сильно. Чи слід нам чекати «жесту доброї волі» від нашого ворога, коли він буде кивати п’ятами? Чи вони підуть ва-банк? Чи навпаки загострять всю свою увагу на сході країни і підуть ва-банк на Донбасі? Чого чекати найближчим часом?

Картина виглядає так. Херсонська область, там не буде вже якихось рухів великих. Це більше все виглядає наче «жест доброї волі», але у мене таке відчуття, що може бути якась двостороння домовленість про припинення вогню і початок перемовин. От так я думаю, тому що можуть виникнути якісь обставини, за яких сторони вирішать, що це буде оптимально. Може, дійсно морозилку виключать на валдаї і щось зміниться у політичному сенсі у росії.

У мене є здогадки, якими я не хочу ділитися, але я думаю, що ситуація, з одного боку, не буде дуже сильно змінюватись, тобто вона якась статична, з іншого – я не бачу саме на Херсонщині якогось загострення. Тобто і нам важко це повернути, і їм важко це втримати, будуть якісь досить м’які заходи для того, щоб цю ситуацію врегулювати. Нам важко силою це якось забрати, але і вони не захочуть… Накивати п’ятами – це навряд чи, чесно скажу. Хотілось би, але не дуже в це віриться суто астрологічно.

На Донбасі ситуація гірша. Будуть деякі успіхи на Запорізькому напрямку. І дійсно акцент того, що росіяни хочуть, може бути все ж таки зосереджений на Донбасі, там може бути ва-банк. Але, з одного боку, вони мають такі втрати… Ми не можемо собі уявити, порахувати, але втрати там просто колосальні. Там дійсно їх просто спалюють пачками.

Тобто у цього всього дуже велика ціна, і на цю ціну будуть іти. Тобто найгостріший регіон з точки зору бойових дій – це все ж таки Донбас, він фактично вже таким і є. І Запоріжжя, Запорізька область, там активності значно більше, ніж на Херсонщині.