Атака безпілотників на Кремль: путін вперше прокоментував “бавовну”

Новини

Попри заяви Путіна, що він звернув уваги на атаку по Кремль, заходи безпеки під час параду були суворими.

Російський диктатор Володимир Путін лише через декілька днів прокоментував атаку БпЛА на свою резиденцію. Він заявив, що нібито не надав великого значення цій події. tsn.ua

Про це пише телеграм-канал “Агентство.Новости” із посиланням на журналіста кремлівського пулу від газети “Комерсант” Андрія Колеснікова.

Видання пише, що це сталося на закритій зустрічі президента з головними редакторами 8 травня. За інформацією Колеснікова, Путін сказав, що “у цьому безпілотнику немає нічого особливого”.

“Путін повідомив, що дрон (хоча атакували Кремль два пристрої – ред.) був саморобним. Його зібрали з дроту та сучасних матеріалів та забезпечили зарядом приблизно 400 г тротилу“, – йдеться у повідомленні.

Втім, автори телеграм-каналу наголосили, що така заява очільника Кремля контрастують із “безпрецедентними заходами безпеки, які цього року були на Красній площі”. Колесніков розповів, що дорогою від метро до трибун потрібно було пройти через чотири рівні перевірки, а у глядачів параду Перемоги забирали навіть цукерки.

Атака на Кремль

Нагадаємо, у ніч проти 3 травня біля Кремля у Москві пролунали два потужних вибухи. Після цього у небо здійнявся густий дим та вимкнулася підсвітка стіни. У Зеленського запевнили, що Україна не причетна до ударів по резиденції Путіна.

За даними воєнної розвідки України, атака безпілотників на Кремль могла бути результатом активності місцевих сил спротиву або ж розбірками російської влади. Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов пояснив, що заходи українських Сил безпеки та оборони спрямовані на деокупацію України.