Атака на Кримський міст: військовий звернув увагу на цікаву деталь, подробиці

Новини

Атака на Кримський міст може спровокувати проблеми у російській військовій логістиці.

Будь-яке знищення логістичних ланцюжків, знищення чи пошкодження Кримського мосту йде на користь Збройним силам України і може докорінно змінити ситуацію на фронті. Після другого серйозного удару Кримським мостом, є можливість передбачити, що логістика буде значно погіршена. politeka.net

Про це в ефірі “5 каналу” розповів генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун.

За його словами, частково окупанти матимуть змогу компенсувати логістику за рахунок залізниці. Однак нагадав, що залізниця на цьому мосту не передбачає значного навантаження.

“Значне навантаження, 30% забезпечення південного угруповання військ, які перебувають зараз в окупованих Запорізькій та Херсонській областях, забезпечується через Крим, це раз. По-друге, ну не 100 там, а 99% забезпечення всього угрупування, яке знаходиться у самому Криму”. А це величезне угруповання плюс громадянське населення, росіяни там якісь там чиновники, правоохоронці, їхні сім’ї, це все ну мільйони. Їх треба чимось забезпечувати”, – каже Віктор Ягун.

Кримський міст

Він зазначив, що окупанти зможуть зараз використати автотранспорт, проте атака на Кримський міст – це досить суттєвий вплив на логістику ворога.

“І я сподіваюся, що це вплине і на ситуацію на фронті. Треба згадати, що перед звільненням Херсона сталася така сама ситуація з Кримським мостом у жовтні минулого року”, – додав експерт.