Атаки РФ по Києву: американські аналітики розповіли, з чим пов’язані масовані обстріли столиці

Новини

Росія витрачає ракети, намагаючись “відтягнути” початок контрнаступу ЗСУ.

Атаками безпілотників та ракет по Києву, що останнім часом почастішали, російські військові намагаються стримати очікуваний контрнаступ Сил оборони України. Втім, ця компанія ворога не має бажаного успіху. tsn.ua

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Американські аналітики, зокрема, як приклад дають серію ударів по Україні крилатими ракетами та безпілотниками у ніч 29 травня, а також вдень 29 травня. Зокрема, за офіційною інформацією Генштабу, українські військові перехопили всі 11 ракет “Іскандер”, 40 крилатих ракет та Shahed, які були націлені на Київ та Київську область.

В ISW наголошують, що агресорка Росія витрачає ракети, намагаючись “відтягнути” початок контрнаступу ЗСУ.

“Збройні сили РФ випустили відносно більшу кількість ракет, ніж у нещодавній серії ударів після найбільшої від початку повномасштабного вторгнення в Україну російської серії ударів дронами “Шахед” 28 травня”, – йдеться у звіті.

До слова, раніше експерти Інституту зазначали, що в останні окупанти розпочали нову обмежену повітряну кампанію, намагаючись послабити українські контрнаступальні можливості.

“Але те, що Росія віддає пріоритет націлюванню на Київ, ймовірно, ще більше обмежує здатність кампанії суттєво стримувати потенційні українські контрнаступальні дії”, – йдеться у звіті.