“Аж ком в горлі..Так боляче..” Вакарчук зачепив українців спогадами про Скрябіна та рідкісним фото: “Господи, як хочеться…”

Новини

Відомий співак і музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук поділився спогадами про Андрія Кузьменка (Скрябіна).

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Святослав Вакарчук показав рідкісне архівне фото з Кузьмою. politeka.net

“Послухав ранній Скрябін. Повернувся в ті перші роки Океанів. «Птахи» на фестивалі в Оперному. Train на території А. L.V на радіо. Такий ледь осяжний запах того «нашого Львова»… Вірменка, Вавілон.

Аж ком в горлі… І музика. Настрій Joy Division і Depeche Mode. Харизма Кузьми. Музикальність  Господи, як хочеться повернутись в ті часи хоч на мить.. Як хочеться, щоб Кузьма був тут, поруч з нами…”, — зізнається музикант.

Тому він звернувся до українців із потужним закликом.

“І відчуваю, як щось всередині мене просто кричить: Друзі! Цінуймо те, що маємо, поки воно поруч… Особливо, в цей складний час. Цінуймо один одного, допомагаймо один одному. Воно того вартує. Воно зробить нас усіх сильнішими! Будьмо разом! До смерті і довше…”, — наголосив Святослав Вакарчук.

Шанувальники в коментарях підтримали артиста:

“Обожнюю Скрябін і Океан і пам’ятаю ті часи також)”;

“Кузьми страшенно не вистачає ці всі роки… катастрофічно!!! Велика втрата для всіх українців ”;

“дякую вам за допис! Він був найчудовіший: справжній і автентичний, тому всі з таким трепетом його пам‘ятають і згадують”;

“Так, боляче. Велика мудрість є в того, хто вміє цінувати поточний момент”.