Батька додому не дочекалися дві доньки: у боях за Україну загинув захисник з Дніпропетровщини. Фото

Новини

У боях за незалежність України загинув військовий із Дніпропетровської області Олег Остапук. Життя воїна обірвалося 17 березня в бою з російськими окупантами на Харківському напрямку.

Захисникові було 39 років. Про втрату повідомив начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч obozrevatel.com

Зазначається, що воїн захищав на фронті рідну землю майже рік. У березні 2022-го Олега призвали до лав ЗСУ. Він проходив службу на посаді навідника однієї з військових частин.

“17 березня 2023 року в боях за незалежність України в Харківській області загинув солдат ЗСУ Остапук Олег Вікторович, 1984 р. н.” – повідомили в РВА.

Батька додому не дочекалися дві доньки: у боях за Україну загинув захисник з Дніпропетровщини. Фото

Напередодні, 23 березня, рідні й знайомі попрощалися із загиблим воїном на Алеї Слави в місті П’ятихатки Кам’янського району.

Захисника Олега Остапука поховали в селі Осикувате, де він проживав. У Героя залишилися дружина, дві доньки, матір і брат.

“Вічний спокій душі та слава воїнові, який ціною власного життя боронив Україну та до останнього подиху боровся за її свободу! Щирі співчуття рідним та близьким, розділяю ваш біль та схиляю голову в глибокій скорботі… Ім’я кожного українського воїна житиме у пам’яті наступних поколінь!” – написав Гапіч.