“Бавовна” у Криму: названо головну ціль на півострові, і це не міст

Новини

Днями на Кримському мосту було зафіксовано задимлення, яке наробило шуму в мережі та було пояснено пропагандистами як навчання російських військ. Однак військові аналітики та експерти впевнені, що справа в іншому. Так, однією із причин задимлення називають бойове спрацювання служби охорони мосту.

Таку думку зокрема висловив військовий експерт Роман Світан під час стриму на “24 каналі”.politeka.net

За словами експерта, українські безпілотники щодня атакують військові об’єкти у Криму. І вже є позитивні моменти знищення військових об’єктів у Криму за допомогою поки що безпілотників.

“Тобто поки що потужні ракети не йдуть, але в районі Феодосії, на мою думку, щось уже залетіло досить добре, по Піонерському, там С-300 стоїть, це та С-300, яка прикриває Кримський міст. І ось швидше за все та ракета, яка йшла по Феодосії, на неї зреагувала служба охорони мосту, і ось це задимлення – це якраз реакція цієї служби, тобто вони думали, що ракета йде по мосту і прикрили міст димовою завісою. З військової точки зору – це правильна дія, якщо ракета йде під тим чи іншим управлінням прямим, управлінням льотчика, то задимлення може ще якось врятувати об’єкт, що охороняється”, – говорить Роман Світан.

Крим, бавовна

Експерт упевнений, що було на мосту – це були не навчання, це було бойове спрацювання, і саме так вони прикриватимуться, коли йдуть ракети.

“Але та ракета, яка йшла у бік Феодосії, вона не по кримському мосту йшла, вона несла свою ціль в районі Феодосії, там С-300 стоїть, в районі Піонерського стоять зенітно-ракетні комплекси, розгорнуті С-300, швидше за все ще щось підтягнули вже ближче, що саме з північного заходу прикриває Кримський міст”, – розповів експерт.