Без батька лишилося двоє дітей: поліцейський поклав своє життя, допомагаючи українцям на Сумщині

Новини

На Сумщині внаслідок ворожого обстрілу 24 березня загинув лейтенант поліції Вадим Листопад, йому було 37 років

Як повідомили на Facebook-сторінці Головного управління Національної поліції України у Сумській області, без рідної людини залишилася велика родина. politeka.net

“Сьогодні опівночі внаслідок ворожого обстрілу м. Білопілля Сумського району загинув 37-річний старший лейтенант поліції Вадим Листопад. Під час виконання службових обов’язків інспектор сектору реагування патрульної поліції отримав поранення, несумісні із життям”, – йдеться у повідомленні.

У поліції додали, що загиблий поліцейський був світлою і гідною людиною, відповідальною та професійною працівником. Без батька залишилось двоє дітей та велика родина.

“Керівництво та особовий склад поліції Сумщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Вадима. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у серцях тих, хто його знав”, – напасали у прес-службі.

“Знав особисто. Прекрасна людина і відмінний співробітник. Співчуття родині, близьким та родині поліцейській. Царство небесне. Для мене він загинув у бою. Це бій. І він триває. Світла пам’ять!”,

“Щирі співчуття рідним та близьким…непоправна втрата…світла пам’ять”,

“Царство небесне! Вічна пам’ять! Щирі співчуття рідним та близьким. Прекрасна, гарна,щира,добра людина таким залишиться в нашій пам’яті назавжди”, – пишуть українці у коментарях.

Раніше повідомлялося, що під час нічної атаки ворога на Київщину 22 березня загинув водій швидкої допомоги.