Китайський “удар у спину”: логістичний гігант відмовився відвантажувати Росії вже оплачені товари

Новини

Найбільша логістична компанія Китаю OOCL Logistics відмовилася відвантажувати до Росії вже оплачений товар. Йдеться про куплені країною-агресоркою сукні, спідниці, штани, взуття та інший одяг.

Постачання продукції мали відбутися зі складів у Шанхаї до російського порту Владивосток. Офіційно про зрив угоди не повідомлялося, інформацію надали російські джерела, які працюють із закупівлями. obozrevatel.com

У мережі поширилася копія листа, в якому представники російської компанії інформують колег про зрив постачання. У листі зазначається, що одяг збираються все ж таки привезти до РФ за допомогою послуг вже іншої компанії.

Наймовірніше, рішення OOCL Logistics пов’язане зі страхом вторинних санкцій. “У зв’язку з поточною обстановкою у світі, світова спільнота недружніх країн продовжує тиснути на міжнародних експедиторів та транспортні компанії, що працюють із РФ”, – йдеться у листі.

''Злитий'' в інтернет лист

OOCL Logistics належить Orient Overseas – одній із найбільших у світі логістичних компаній зі штаб-квартирою у Гонконгу. Вважається, що Orient Overseas щільно співпрацює з керівництвом Китаю. Раніше жодних проблем із перевезеннями OOCL Logistics у РФ не виникало, зазначають російські ЗМІ.