Без татуся залишилось двоє діток, тепер вони сироти: військовий, який їхав до родини у відпустку, загинув у ДТП

Новини

У громаді 3 лютого оголосили Днем жалоби.

У Хмельницькій області в ДТП загинув 35-річний військовий Віталій Каньовський. Чоловік взяв короткотермінову відпустку та повертався додому, щоб побачити рідних.

Про це повідомив мер Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Віталій Каньовський захищав Україну в 214 окремому стрілецькому батальйоні. Чоловік взяв відпустку, щоб побачитись з рідними, проте загинув у ДТП.

“Військовий гідно боронив наші кордони, наш спокій від окупанта. Повернувся додому, але зовсім не так, як нам би цього хотілось. Назавжди 35…Без батька залишились двоє діток”,– написав мер міста.

Через смерть військового в Кам’янці-Подільському оголосили День жалоби.

“Поховають Віталія завтра, 3 лютого. В громаді оголошується День жалоби. Кортеж із тілом Героя рухатиметься о 10-30 із селища Першотравневого проспектом Грушевського до Будинку офіцерів. Церемонія прощання розпочнеться в 11-00. Поховання на Алеї Слави о 13-30. Назавжди в нашій пам’яті”, – написав мер міста.

Нагадаємо, у Хмельницькій області трагічно загинуло подружжя прикордонників Бердянського загону. Чоловік та жінка їхали з фронту, щоб побачити свого 13-річного сина, який з Бердянська евакуювався на Хмельниччину.