Безхатько попросив у дівчини трохи грошей. Те, чим вона наважилася відповісти, вас точно вразить

Новини

У кафе Чезії Абігайл Барес одного разу зайшов безхатько.

Пом’явшись трохи біля дверей, він ніяково підійшов до 25-річної дівчини і попросив трохи грошей. Те, що відбувалося потім Чезія описала на своїй сторінці у Фейсбук:

«Він зайшов до мене в кафе, попросив трохи грошей. Я подивилася на нього і запитала:

«СЛУХАЙ, А ЧОМУ Б ТОБІ НЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ? МЕНІ, ЗНАЄШ, ГРОШІ ТЕЖ НЕ ДАЮТЬСЯ ПРОСТО ТАК».

Він відповів: «У мене є декілька дрібних судимостей, тому ніхто не хоче мене брати. Ось і доводиться красти, жебракувати, жити на вулиці».

Мені в той день як раз не вистачало персоналу, і я сказала: «Слухай, у мене є для тебе робота!» Очі в нього засяяли від радості, і, друзі… його усмішка зробила мій день!!! Він сказав, що готовий до будь-якої роботи заради їжі. З тих пір, ось вже два тижні, він завжди вчасно виходить на свою двогодинну зміну, допомагає мені мити посуд, виносити сміття виконує інші дрібні доручення… А коли я плачу йому, знаєте, що він робить? Купує їжу в моєму ресторані – він мені ПЛАТИТЬ! Тому що відчуває себе при цьому просто приголомшливо! Я йому, зрозуміло, роблю знижку.

Друзі, не забувайте робити щось хороше один для одного. Не судіть когось просто тому, що він на вулиці випрошує гроші – ми не можемо знати, яка у когось ситуація. Допоможіть – деяким людям просто потрібен другий шанс. Бог дав мені достатньо благословення, так чому б не бути такою ж щедрою з іншими? Саме такі теми повинні підривати інтернет: хочете змінити суспільство? Зробіть перший крок».

Цього чоловіка звуть Маркус, і він шалено любить свою роботу. Частину зарплати він регулярно відкладає, щоб незабаром побудувати нове життя. «Я рада, що зустріла Маркуса, – каже Чезія. – Я пам’ятаю тих людей, які допомогли мені стати тим, ким я є зараз. Вони вірили в мене, вірили, що я все зможу. Людям просто потрібно, щоб у них хтось-небудь вірив».