Безугла критикує і мене, і Залужного, і багатьох інших. Такий стиль поведінки в людини, – Стефанчук

Новини

Голова парламенту Руслан Стефанчук прокоментував висловлювання “слуги народу” Мар’яни Безуглої на адресу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Про це спікер Ради заявив в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, інформує Цензор.НЕТ.

“Я завжди закликаю всіх добре вчити історію України. Тому що будь-якими нашими чварами, будь-якою нашою публічною демонстрацією втоми неодмінно скористається ворог… У мене є свої стосунки з пані Мар’яною, тому що, крім Залужного, вона критикує й мене, й усіх інших, – ну, такий стиль поведінки в людини. Я цього не сприймаю. Тому мої розмови з нею переважно в такому, офіційному, форматі. При цьому все, що я про неї думаю, чесно пишу у внутрішньопартійному чаті. Вона на це реагує. І це абсолютно нормальна дискусія, але вона закрита”, – сказав Стефанчук в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Водночас він вважає, що всі мають переглянути своє ставлення до того, що відбувається в країні, оскільки “без єдиного підходу і бачення нам ніколи не виграти цю війну”, а єдність – це “та єдина зброя, проти якої Росія поки що не може діяти, але вона дуже ефективно починає використовувати ці наші дрібні “подряпинки” для того, щоб розхитувати їх у велике море”.

Водночас голова парламенту переконаний у необхідності чесних дискусій із військовими, але “для всього є свій час і місце”.

“На ставці у нас буває дуже спекотно, тому що триває професійна розмова навіть між військовими, які субординовані один до одного, але між ними виникає жорстка чоловіча розмова, і, що важливо, вони знаходять правильні рішення”, – додав Стефанчук.

Раніше “слуга народу” Безугла розкритикувала Залужного за зустрічі з цивільними. Також повідомлялося, що Безугла вимагає відставки Головкома ВСУ Залужного. За її словами, він “не зміг надати план задуму на 2024”.

Водночас народна депутатка Людмила Буймістер звернулася із заявою до Офісу Генпрокурора щодо відкриття кримінального провадження за статтями “держзрада” та “шпигунство” стосовно “слуги народу” Мар’яни Безуглої. Юрій Гудименко звернувся до Служби Безпеки України з вимогою розслідувати справу заступниці голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яни Безуглої на предмет розголошення державної таємниці.