“Біль неможливо осягнути”: Зеленська розплакалася, відкриваючи меморіал загиблим дітям в Харкові. Відео

Новини

4 червня біля Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості відбулася церемонія відкриття пам’ятника дітям регіону, які загинули внаслідок повномасштабної війни, розв’язаної Росією. Офіційну частину презентувала перша леді України Олена Зеленська, яка під час виступу розплакалася від болю та розпачу.

Епізод із виступом дружини українського гаранта транслювали національні та регіональні ЗМІ. З початку вторгнення окупантів у нашій країні загинули 485 українських дітей, 76 із них втратив Харків (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця)obozrevatel.com

“Зараз показали ці фото, де батько тримає за руку свого загиблого сина. Цей біль неможливо передати і неможливо змиритися з нею. Ми тримаємо наших дітей за руку, коли вони вчаться ходити, тримаємо за руку, коли ведемо вперше до дитячого садка чи школи. І найстрашніше, що може бути, це коли батьки тримають за руку дітей, які загинули. Так не може бути”, – не стримуючи сліз, сказала Зеленська.

"Біль неможливо осягнути": Зеленська розплакалася, відкриваючи меморіал загиблим дітям в Харкові. Відео

Вона додала, що біль приносить саме відкриття такого пам’ятника у європейському Харкові. Сьогодні у центрі Європи Україна бореться за захист дітей від фізичного знищення, це трагедія в очах усього світу.

“Я звертаюся до іноземних дипломатичних делегацій, які сьогодні присутні тут разом зі мною. Цю пам’ятку ми відкриваємо, щоб свідчити про злочини Росії. Ми повинні стояти проти неї, робити все, щоб зупинити цю війну, щоб цифри загибелі наших дітей перестали рости”, – стверджує перша леді.

"Біль неможливо осягнути": Зеленська розплакалася, відкриваючи меморіал загиблим дітям в Харкові. Відео