Білгородська область фактично вийшла зі складу росії: “путін жодним чином не контролює…”

Новини

Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко в інтерв’ю каналу “Сейчас” розповів, що путін взагалі ніяк не контролює події у Білгородській області.

“Фактично Білгородська області вийшла зі складу юрисдикції росії, тому що путін жодним чином не контролює там процеси. Губернатор Гладков оголошує про свою готовність розпочати переговори з “Російським Добровольчим Корпусом” та Легіоном “Свобода Росії”, які російський офіціоз вважає терористичними. Тобто він висловлює готовність розпочати переговори з терористами, що, загалом, російський офіціоз категорично забороняє”, – заявив експерт. politeka.net

Також Ігор Яковенко прокоментував заяви пригожина про те, що вагнерівці готові зайти до Білгородської області, і він “нікого питати не буде”.

“Зверніть увагу: “ні в кого запитувати не буде” і запитує дозвіл прийти і там наводити порядок Білгородської області. Ну, Кадиров поки що запитує дозвіл, проте теж заявляє бажання туди прийти. Що там медом намазано обом більш-менш зрозуміло — це щаслива можливість не йти знову на територію України, де буде їм надано вельми “теплий” прийом з боку Збройних сил України. Тут же, у Білгородській області, є у них надія в обох, що серйозного наступу, вторгнення великих сил України не буде, тому вони зможуть тут спокійнісінько відсидітися”, – пояснив журналіст.

Бєлгород, атака на Бєлгород, диверсія