Білорусь підключилася до затримання росіян, що біжать від мобілізації.

Новини

Влада Білорусі закриває кордони республіки для громадян РФ, які біжать від мобілізації.

Білорусь підключилася до зусиль влади РФ, спрямованих на обмеження виїзду російським чоловікам, які підлягають оголошеній Путіним мобілізації: білоруські прикордонники ровертають росіян, які намагаються виїхати за межі РБ. dialog.ua

У п’ятницю, 21 жовтня, в аеропорту Мінська було затримано не менше десяти росіян, які збиралися залишити територію Білорусі, інформує Baza з посиланням на співробітників повітряної гавані і чоловіків, які біжать від мобілізації.

Так, 23-річний Гліб із Санкт-Петербурга повідомив журналістам, що робить вже третю спробу залишити межі Росії. Спочатку його затримали в московському аеропорту Домодєдово, а потім зняли з автобуса при в’їзді до Білорусі – прикордонники повідомили молодій людині, що він присутній у списках, кому заборонено виїзд із країни.

Незважаючи на це, Глібу вдалося дістатися столиці Білорусі манівцями, але далі на нього чекало повторення російських історій: хлопець купив квиток до Туреччини і сподівався вилетіти до цієї країни, але співробітники прикордонної служби мінського аеропорту не випустили його, пославшись на російсько-білоруську угоду.

Джерела видання серед співробітників аеропорту білоруської столиці повідомляють, що ці обмеження почали діяти з 20 жовтня. До цього нібито усі чоловіки могли безперешкодно залишити білоруську територію.