Білоруські війська повернуть зброю проти режиму: Піонтковський описав сценарій з заміною Лукашенка

Новини

Якщо РФ знайде Лукашенку заміну, білоруси не воюватимуть проти України.

Білоруська армія не воюватиме проти України, а скерує зброю проти ставлеників Росії – у разі, якщо самопроголошеного президента Олександра Лукашенка замінять на секретаря Радбезу країни Олександра Вольфовича.

Таку думку висловив російський опозиціонер, публіцист Андрій Піонтковський, повідомляє “Еспресо”.

Так, на його думку, можливий крок РФ із заміною очільника Білорусі буде самогубним. За такого розвитку подій білоруська армія, найімовірніше, не воюватиме проти України, а може повернути зброю проти російського ставленика.

Піонтковський пояснив, що попри усвідомлення того, що Лукашенко – диктатор і злочинець, білоруси його цінували за боротьбу з президентом РФ Володимиром Путіними за принаймні формальні ознаки незалежності їхньої країни.

Заміна Лукашенка на цього Вольфовича одразу означатиме, що жодної незалежності не залишилося. Білоруська армія, найімовірніше, поверне зброю вже проти ставлеників Кремля, тим паче, що є й такий тригер, як доволі активний білоруський корпус, який бореться в Україні. Черговий злочин Путіна, як і всі його ходи впродовж останнього місяця, лише погіршує його ситуацію”, – висловив думку опозиціонер.