Більше не повернеться до України? Винник ухвалив кардинальне рішення щодо кар’єри, продюсер виступив із заявою

Новини

У мережі з’явилася інформація, що “зниклий” український співак Олег Винник не збирається повертатися до України. На цей момент, як відомо, він перебуває в Берліні, Німеччина, де нібито бореться із серйозним захворюванням. Проте артист, за словами інсайдерів, уже “палить мости” з українськими ексколегами, зокрема припинив співпрацю зі своїм продюсером Олександром Горбенком.

Ексклюзивна інформація з’явилася у Telegram-каналі ресурсу “МУЗВАР”. Її частково підтвердив і сам Горбенко, зробивши заяву щодо “відсутності тісних робочих відносин” із Винником.  obozrevatel.com 

Поки достеменно невідомо, чи справді Винник назавжди залишиться в Німеччині, проте інсайдери стверджують, що додому той не поспішає. Також вони наголошують, що на музичному ринку вже є запити на придбання права на виконання хітів співака.

Більше не повернеться до України? Винник ухвалив кардинальне рішення щодо кар'єри, продюсер виступив із заявою

“Останнім часом з Олегом немає тісних робочих відносин, думаю, це і так всі бачать. Щодо прав на проєкт та музичний матеріал – вони фактично належать моїй компанії. Звернень на переспівування та використання образу артиста було декілька. Але на сьогодні я не коментую ситуацію з цього питання. Усьому свій час”, – висловився продюсер артиста.

Більше не повернеться до України? Винник ухвалив кардинальне рішення щодо кар'єри, продюсер виступив із заявою

Нагадаємо, раптове зникнення дало поштовх чуткам про хворобу Винника. Раніше фанати зірки припускали, що він зіткнувся з онкологією. Колеги та близьке оточення виконавця підтвердили, що він серйозно хворіє, проте не назвали діагноз. Відомо лише, що від хвороби артист лікується у Німеччині.

Тим часом голова фан-клубу співака Валерія Барон, яка продовжує спілкуватися з артистом та його командою з початку повномасштабної війни, спростувала чутки про його “онкологію”. Вона запевнила, що артист повернеться на сцену.

У Берліні, як відомо, Винник не сидить без діла, а допомагає ЗСУ. За співпрацю та волонтерську діяльність він отримав дві нагороди.

Проте шанувальників хвилює, чому співак вирішив так різко зникнути з інфопростору. Днями Винник все ж таки зайшов у свої соцмережі, проте звертатися до аудиторії він не став. Натомість музикант здивував фанів дивним вчинком.