Більше жодних доріг, стадіонів та барабанів: У Раді вирішили всі гроші віддати на ЗСУ – подробиці

Новини

Рада працює над розподілом держбюджету на наступний рік

У 2024 році всі доступні ресурси місцевої та центральної влади будуть максимально спрямовані на військові цілі. Про це повідомила голова Комітету з бюджету Роксолана Підласа, повідомляє пресслужба парламенту.

За її словами, робота над бюджетом наступного року триває, і вже розглядаються можливості збільшення фінансування галузі безпеки та оборони України.

“Одним із головних завдань є підтримка вітчизняного військово-промислового комплексу для розробки українських безпілотних літальних апаратів, у тому числі ударних, а також українських боєприпасів та ракет, призначених для ураження цілей на ворожій території”, – зазначила нардеп.

Уряд уже висунув пропозицію, яка повністю підтримується, про перенаправлення коштів із Дорожнього фонду до загального фонду державного бюджету на оборонні потреби наступного року.

“Це означає, що буде надано додатково близько 50 мільярдів гривень на Міністерство оборони та Національну гвардію. Таке рішення є актуальним, зазначила парламентарій”, – наголосила вона.

Крім того, здійснюватимуться скорочення у певних інфраструктурних проєктах, що будувалися на всій території України.