Бісить, – “Тавр” про українців, які розповідають воїнам, як їм жити, але не йдуть на війну

Новини

Герой зізнався: його дратує, що на фронті гинуть молоді мотивовані хлопці, а тим часом незрозумілі люди, які не йдуть на фронт, розповідають воїнам, як їм жити. “Тавр” наголосив, що за частими словами подяки забувається сенс.

Мене бісить, що молоді, мотивовані, націоналістичні хлопці гинуть, а якісь незрозумілі люди, які мають незрозуміле моральне сприйняття світу, сидять у різних містах і намагаються розповісти військовим, як їм жити. Вони допомагають ТОБІ воювати. Треба нагадати їм, що вони допомагають собі не бути зґвалтованими, з відрізаними головами і зв’язаними руками, як це було в Бучі, Ірпені та Маріуполі,– заявив “Тавр”.

Він наголосив, що захисникам часто кажуть “дякую”. Водночас це відбувається так часто, що за кількістю втрачається сенс. “Тавр” нагадав, що єдине, що дозволяє Україні жити, – це люди, які перебувають на передовій сьогодні.

Вишебаба про російську мову на фронті

Павло Вишебаба розповів, що більшість воїнів у його бригаді спілкуються або намагаються спілкуватися українською. Чисту російську мову почути на фронті – дуже й дуже важко. Водночас воїни мають насамперед бути ефективними. Тому можуть спілкуватися тією мовою, якою зможуть максимально швидко передати інформацію.